Barkod Sistemleri

Her Sektöre Özel Çözüm Üreten Barkod Otomasyon Sistemi

Barkod sistemi ;  küçük-orta-büyük ölçekli işletmelerin stok giriş çıkışı gibi günlük işleri hatasız olarak takip eden,  kayıp-kaçak problemini engelleyen, dokunmatik ekranı sayesinde ürün satışlarının  hızlı ve kolay yapılmasını sağlayan, tüm işlemleri kayıt altına alan ve işletmenizin verilerine ait detaylı raporlar sunan bir otomasyon sistemidir.


Barkod sistemleri ayrıca, daha önce elle yapılan hesapların tamamını para üstü ekranı aracılığıyla sizin yerinize yapar. Böylece barkod okuma sistemi işletme sahibine kolaylık, zaman tasarrufu, doğru hesap yapılması gibi avantajlar sağlamış olur. Buna ek olarak, birden fazla şubesi olan işletmeler tek bir bilgisayarla şubelerinin işlemlerini takip edebilir. Barkod sistemi sahibinde arıyorsanız en doğru noktadasınız. A1 OTOMASYON sizlerin ihtiyaçlarına göre hazırladığı yazılımlarıyla hizmet sağlamaya devam etmektedir. İşletmenize barkod sistemi kurmak için arayınız.

Sektörünüze Özel Kullanışlı Barkod Otomasyon Sistemleri

Barkod sistemi ;  küçük-orta-büyük ölçekli işletmelerin stok giriş çıkışı gibi günlük işleri hatasız olarak takip eden,  kayıp-kaçak problemini engelleyen, dokunmatik ekranı sayesinde ürün satışlarının  hızlı ve kolay yapılmasını sağlayan, tüm işlemleri kayıt altına alan ve işletmenizin verilerine ait detaylı raporlar sunan bir otomasyon sistemidir.

 Size avantaj ve kolaylık sağlar

İşletmenizi büyütmek için iyi bir fırsat. Barkod Programı satışlarınızı ve tüm hesaplarınızı düzenli tutmanızı sağlar. Barkod Programı ile tarih arası satışlarınız, karlılık durumu, firmalara borçlarınız ve alacaklarınız  her zaman kontrolünüz altındadır.

 Stoklarınız Güvende

Stok girişi ve stok çıkışı yetki dahilindedir izinsiz stoklarınıza müdahale edilemez.

 İşletmeyi Yönetmek Çok Kolay

Otomasyon sayesinde gözünüz arkada kalmaz. Güvenle kasiyer çalıştırabilir, kolayca takibini yapabilirsiniz

 İşletmenin Durumu Her zaman Kontrol Altında

İşletmenin mali durumunu, aylık-yıllık kazancını ve masraflarını hesaplamak için zaman harcamanıza gerek kalmaz. Birkaç tıklama ile tüm kıymetli bilgiler karşınızda.

 Personel Hatalarına İzin Vermez

Kasiyer hatalarını (hatalı toplama, yanlış para üstü) ve ürün alımı yaptığınız firma plasiyer hatalarını (eksik ürün verilmesi ve hatalı borçlandırma vs..) ortadan kaldırır.Bu sayede hem işletmeniz zarar etmemiş hem de müşteri memnuniyetini sağlamış olursunuz.

Her sektörün istekleri ve öncelikleri farklıdır

Bir mağazanın isteği ile marketin yada kırtasiyenin isteği farklıdır. Bunun farkında olarak Barkod Sistemleri alanında her sektöre özel çözümler sunuyoruz. Bu sayede işinize uygun bir sistem kullanıyor ve maksimum verimlilik alıyorsunuz. Barkod sistemi sahibinden satın alırsanız sistem hakkında daha detaylı bilgi edinmiş ve maksimum verimlilikle kullanmış olursunuz.

Süresiz Lisanlanmaktadır
Yazılımlar süresizdir. Bilgisayar değişimi yapılsa dahi lisans ücreti ödemeden kullanmaya devam edebilirsiniz
Bütçenize Uygun Fiyatlar
En uyumlu donanımları  en uygun fiyata sunuyoruz. Firmamızda  en uygun Barkod sistemi fiyatları  nı bulacaksınız.
Aylık-Yıllık Ödemesi Yoktur
Sistemlerimizi kullanan işletmeler aylık-yıllık aidat ödemezler. Sistemin çalışması için internet gerekmez.

Hazır Set Olarak Satılmaktadır (ÇALIŞTIR KULLAN)

Barkod sistemi kurma son derece kolay ve hızlı yapılmaktadır. Sistemi faaliyete geçirmek için zorluk çekmezsiniz. Tüm sektörler için ayrı ayrı oluşturulmuş, bütçenize uygun birden fazla hazır paket seçenekleri bulunmaktadır. Kurulum ve ayar gerekmediği için hemen devreye alabilirsiniz. İşleyişinize ve bütçenize göre seçim yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz . 

Dikkat :Sektörünüze ait ürünler hazır olarak gelmektedir.

Mevzuata Uygun “YERLİ ÜRETİM” Logolu Raf Etiketi Çıkartabilirsiniz

Barkod Sistemi Programımız sayesinde Ürünlerinize “Yerli Üretim” Logolu Raf Etiketini Kolayca Çıkartabilirsiniz. Ticaret Bakanlığı’nın yayınladığı yönetmelik çerçevesinde zorunlu hale getirilen yerli üretim logolu raf etiketlerini  barkot sistemi kullanarak sorun yaşamadan ve hızlı bir şekilde basabilirsiniz. Böylelikle cezai yaptırımla karşılaşmazsınız.

Üretimi Türkiye’de yapılan ve perakende olarak satılan ürünlerde “Yerli Üretim” logosunun bulunması zorunlu hale getirilmiştir. “Yerli Üretim” logosu, etiketler ve fiyat listelerine, kolaylıkla görünebilir ve okunabilir şekilde yerleştirilmektedir. Malın üretim yeri, ayırıcı özelliği, tüm vergiler dahil satış fiyatı, birim fiyatı ile bu fiyatların uygulanmaya başlandığı tarih etiketlere yazılmaktadır. Barkot sistemi bu işleri sizin yerinize kolayca halletmektedir.

Programlarımızı İnceleyebilirsiniz

Detaylı bilgi almak ya da demo talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GSM: 0 533 399 86 29

MARKET BARKOD SİSTEMİ

Marketler için bundan kolayı yok. Ürün kaydetme ile uğraşmadan hemen satışa başlayın. Market barkod sistemi içinde Stok, kasa, kar, cari takibi mevcuttur. Para üstü ekranı otomatik olarak ekranda görünür ve hesaplama hatası yapmanızı engeller. Aylık-yıllık ödemesi yoktur. Market programı  süresiz lisanslıdır .ömür boyu kullanabilirsiniz.

BAKKAL BARKOD SİSTEMİ

Bakkallar için kullanımı en kolay sistemdir. Dokunmatik ekranı sayesinde ürün satmak için yapmanız gereken tek şey ürünün ekrandaki resmine tıklamaktır. Bakkal ürünleri sisteme kaydedildiği için ürün tanımlama ile uğraşmadan hemen satışa başlayabilirsiniz. Sistemde stok, kasa, kar, cari takibi mevcuttur. 

BÜFE-KANTİN BARKOD SİSTEMİ

Hızlı satışa uygun yapıya sahiptir. Ürün kaydetme ile uğraşmadan hemen satışa başlayın. Stok, kasa, kar, cari takibi mevcuttur. Yıllık ödemesi yoktur. Süresizdir

KURUYEMİŞ-AKTAR BARKOD SİSTEMİ

Kuruyemiş ve Aktar tarzı işletmelere özel olarak geliştirdiğimiz ürün kayıt sınırı olmayan, kolay barkod çıkartma tekniğine sahip otomasyon sistemidir.

MANAV BARKOD SİSTEMİ

Manavlara özel hazırlanmış barkodlu ya da barkodsuz terazi ile çalışabilen, kullanımı kolay, yeni nesil hızlı satış sistemidir. Sistemde manavlara özel satış ekranı bulunmaktadır. Ürünü terazi üzerine koyup dokunmatik ekranda ilgili ürüne tıkladığınızda bekletme yapmadan  tartım yapılmış olur.

ŞARKÜTERİ BARKOD SİSTEMİ

Şarküteri ürünleri satışı yapan işletmelerin satış teknikleri dikkate alınarak hazırlanmış otomasyon sistemidir. Sistem barkodlu terazi barkodunu tanır. Ürün kayıt sınırı yoktur.

GİYİM MAĞAZA BARKOD SİSTEMİ

Giyim mağazalarının ihtiyaçlarını tam olarak yerine getiren barkod sistemidir. Toplu ürün tanımlama, toplu fiyat değiştirme, barkodda eski fiyatın üstünü çizme, ürünün renk ve bedenlerini 1 tıkla kayıt, microsoft excel programı ile çalışma gibi iş yükünüzü azaltan birçok özelliği istifadenize sunuyoruz.

BUTİK MAĞAZA BARKOD SİSTEMİ

Butik mağazalarının taleplerine uygun ve kullanımı kolay barkodlu satış mağaza yönetim sistemidir. Barkodda eski fiyatın üstünü çizme, müşteri telefonlarını kayıt, ürünün renk ve bedenlerini 1 tıkla kayıt gibi işinizi kolaylaştıran birçok detaylı özellik bu sistemde bulunmaktadır.

AYAKKABI MAĞAZA BARKOD SİSTEMİ

Ayakkabı mağazalarının iş yükünü azaltan özel barkod sistemidir. Barkodda eski fiyatın üstünü çizme, müşteri telefonlarını kayıt, ürünün renk ve numaralarını 1 tıkla kayıt, toplu ürün tanımlama ve toplu fiyat değiştirme, microsoft excel programı ile çalışma ve daha birçok özellik bu sistemde mevcuttur.

KOZMETİK BARKOD SİSTEMİ

Kozmetik Mağazalarına özel bir sistemdir. Barkodda eski fiyatın üstünü çizme, müşteri telefonlarını kayıt, ürünün renk ve çeşitlerini 1 TIKLA KAYIT, Micorosoft Excel programıyla çalışma ve işinizi kolaylaştıracak daha birçok özellik bu sistemde. Stok, kasa, kar ve ürün takibini detaylı bir şekilde yapabilirsiniz. Aylık-yıllık ödemesi bulunmayan ömür boyu kullanabileceğiniz bir sistem.

FIRIN-PASTANE BARKOD SİSTEMİ

Dokunmatik ekranı, şık tasarımı ile birlikte ihtiyacınız olan maksimum verimliliği bünyesinde bulunduran ve pastane-fırınlar için hazırladığımız kullanımı gayet hızlı, özel tartım tekniği olan bir barkod sistemidir.

MAĞAZA ŞUBE YÖNETİM SİSTEMİ

Mağaza yönetimi için özel tasarlanmış yapısıyla stoklarınızı ve şubelerinizi takip edin

BENZİN İSTASYONU MARKET BARKOD SİSTEMİ

Benzin İstasyonu Marketleri için kullanımı en kolay sistemdir. Ürün kaydetme ile uğraşmadan hemen satışa başlayın. Stok, kasa, kar, cari takibi mevcuttur. Yıllık ödemesi yoktur. Süresizdir

HIRDAVAT-UCUZLUK PAZARI BARKOD SİSTEMİ

Hırdavat-Ucuzluk Pazarı mağazalarının kullanımına uygun bu otomasyon sisteminde ürün kaydetme ile uğraşmadan hemen satışa başlayın. Stok, kasa, kar, cari takibi mevcuttur. Yıllık ödemesi yoktur. Süresizdir

KIRTASİYE BARKOD SİSTEMİ

Firma hesapları, stok durumu, kasa takibi, stoktaki ürün değeri, günlük veya iki tarih arasındaki karlılık, en çok satılan ürünler, güncellenen ürünlere otomatik raf etiketi çıkartma, barkodsuz ürünlerin hızlı satılması gibi daha birçok önemli özelliği bu sistemde bulabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Programlarımızı İnceleyebilirsiniz

Detaylı bilgi almak ya da demo talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GSM: 0 533 399 86 29

Sıkça Sorulan Sorular

Barkod Sisteminin avantajları nelerdir?
Barkod Sistemi kendi bilgisayarıma kurulabilir mi ?
Aldığım Barkod Sisteminin lisansı ne kadar süre geçerli ve yıllık aidat ücreti var mı ?
Barkod Sistemi için İstanbul dışında yerinde kurulum hizmeti alabilir miyim ?
Programda herhangi bir arıza veya sorunla karşılaşırsam nasıl yardım alabilirim ve teknik destek ücretli midir ?

adisyon takip sistemi, barkod satış sistemi, barkod sistemi programı, mağaza barkod sistemi, market barkod sistemi, manav barkod sistemi,