MAĞAZA ŞUBE YÖNETİM OTOMASYONU

Aynı Anda Tüm Mağazalarınızı Kontrol Edin

Mağaza Şube Yönetim Otomasyon Sistemi

 

Mağaza yönetimi için  özel tasarlanmış yapısıyla stoklarınızı ve şubelerinizi takip edin

Büyüyen ve bayileşen mağazalar için oluşturulan Şube Yönetim Sistemi sayesinde mağazalarınızda kontrol ve takip sağlayacaksınız. Kullanımı çok kolay..

Birden fazla şubeniz mi var?  Stok takibi sevkiyat, kasa takibi, personel takibinde sorun mu yaşıyorsunuz? Tüm bu ve daha fazlası sorunlarınıza çözüm getirecek şube yönetim sistemimizi incelemenizi tavsiye ederiz….

Şube yönetim sistemi ile bir ve birden fazla mağazanızı ve tüm stok, satın alma, satış, nakit akışı, kasa işlemlerinizi takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

 

Neden Şube Yönetimini Kullanmalıyım?

 

– Kolay Stok Yönetimiyle Mağaza İhtiyaçlarınıza göre Planlama Yapabilirsiniz

Şube yönetimi ile şubenin mevcut stok bilgilerinize her an ulaşabilirsiniz. Stok transfer özelliği ile mağazalarınız arasında stok transferi yapabilir ve takibini yapabilirsiniz . Aynı zamanda kritik stok seviyenizi kontrol edebilir, bu kontrol sistemi sayesinde etkin bir şekilde stok yönetimini sağlayabilirsiniz. Yapılan tüm işlemler ve hareketler kayıt altına alınır. Geçmişe yönelik tüm stok hareketlerinin incelenebilmesini sağlayan özelliğiyle rahat edersiniz.

 

– Mağazalar Arasında İletişimin Sağlanması

Şube yönetimiyle satışlarınızı mağaza temelinde veya toplu olarak tüm mağazalarınız için listeleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Mağazalarınızda yapılan satışları ve indirimleri tek noktadan görebilir, eksilen ürünleri kolayca farkedebilirsiniz…. Tüm şubelerin anlık kasalarını tek ekranda seyredebilirsiniz…

Depodan şubelere sevkiyat şeklinde çalışan işletmeler, şube yönetim modülüyle  ürünlerini  depoda ürünleri barkodlayıp kolayca şubelere sevk edebilir. Sevkiyat sırasında el terminali kullanarak hızlı ve pratik kullanım sağlayabilirsiniz. Mağazalara sevk edilen ürünler anında ilgili mağazanın stoklarına tanımlanır. Mağaza personelinin barkod basma ve stok girişiyle uğraşmasına gerek kalmaz.

 

– Tek Tıkla  Fiyat Değişimi

Şube yönetimi ile şubelerdeki fiyatları değiştirmek hızlı ve kolaydır. Değiştirilmesini istediğiniz ürünlerin listesini oluşturarak hangi şubelerde fiyatların değiştirileceğini seçtikten sonra tek dokunuşla tüm fiyatları değiştirebilirsiniz. Fiyatı değişen ürünlere ilgili mağazalarda otomatik yeni fiyatlı barkodlar çıkartabilirsiniz.

 

– Mağazaya Özel Yetkilendirme Yapma

Kullanıcılarınızın yetkilendirmesini mağaza temelinde yapabilir, Mağazalarda Programı kullanan çalışan/kasiyerler sadece sizin belirlediğiniz alanlara girebilir.

GSM: 0533 399 86 29

 Barkod Programlarımız hakkında bilgi almak ya da demo talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

adisyon takip sistemi, barkod satış sistemi, barkod sistemi programı, mağaza barkod sistemi, market barkod sistemi, manav barkod sistemi,