Yerli üretim logolu raf etiketi yazdırma

Barkod Sistemi Olmayan İşletmeler veya Barkod Sisteminden  “Yerli Üretim” Logolu Raf Etiketi Çıkartamayan İşletmelere Çözüm Sunuyoruz.

Uygulamaya konulan yeni düzenleme kapsamında, Türkiye’de üretilen ve perakende olarak satışa sunulan tüm ürünlerin etiketlerinde “Yerli Üretim” logosunun bulunması zorunlu hale getirilmiştir. Bu çerçevede, Ticaret Bakanlığı tarafından belirlenen kriterlere uygun olarak ticari işletmeler halihazırda kullanmakta olduğu raf etiketlerini değiştirmek mecburiyetindedir. Yeni raf etiketi içeriğinde, malın üretim yeri, ayırıcı özelliği, tüm vergiler dahil satış fiyatı ve birim fiyatının belirtilmesi zorunludur.

Barkod Sistemi Programımız sayesinde Ürünlerinize “Yerli Üretim” Logolu Raf Etiketini Kolayca Çıkartabilirsiniz. Ticaret Bakanlığı’nın yayınladığı yönetmelik çerçevesinde zorunlu hale getirilen yerli üretim logolu raf etiketlerini barkod sistemimizi kullanarak sorun yaşamadan ve hızlı bir şekilde basabilirsiniz. Böylelikle cezai yaptırımla karşılaşmazsınız.

Hesaplı Barkod Sistemi programını satın alan müşterilerimiz “Yerli Üretim” Logolu Raf Etiketi Çıkartmanın yanısıra stok takibi, kasa takibi, kar takibi, kasiyer takibi ve uzaktan takip yapabilmektedir. Barkod Sistemlerimizin aylık veya yıllık herhangi bir ücreti bulunmamaktadır. Ayrıca, Barkod Sistemi programlarımız internetten bağımsız çalışır.

Bu doğrultuda, raf etiketlerini değiştirmekte olan farklı sektörlerdeki işletmelere barkod sistemimiz sayesinde özel ekonomik, kolay ve hızlı çözümler sunuyoruz.

Barkod Sistemi Kullanan Fakat Yasaya Uygun Raf Etiketi Çıkartamayan İşletmeler

Eğer kullandığınız başka bir barkod programı var ise programdaki raf etiketi dizaynını mevzuata uyumlu hale getirilebiliriz  veya kuracağımız sistem ile yerli üretim logolu raf etiketi yeni fiyat etiketleri çıkartmanızı sağlayabiliriz.

Barkod Sistemi Kullanmayan işletmeler

Barkod Sistemi olmayan fakat kendi yerli üretim logosu raf etiketini çıkartmak  işletmeler de kuracağımız program sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde yerli üretim raf etiketi  çıktısı alabilirler.

Sistemin Özellikleri

 Tasarlanabilir yapıya sahiptir.Raf etiketini istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

 Fiş yazıcı , barkod yazıcı,a4 yazıcılarla  uyumlu çalışır.

 Raf etiketi çıkartmak için barkod sisteminizin olmasına gerek yok.

 Raf etiketi üzerine ürün barkodu koyabilirsiniz.

 İthal ürünlere farklı etiket basabilirsiniz.

 Raf etiketi üzerine ürün barkodu koyabilirsiniz.

 Yerli üretim logosunu renkli basabilirsiniz (injekt için)

Detaylı Bilgi için arayınız: 0533 399 8629

adisyon takip sistemi, barkod satış sistemi, barkod sistemi programı, mağaza barkod sistemi, market barkod sistemi, manav barkod sistemi,