Hızlı Ürün Kaydetme Modüllü Ayakkabı Mağaza Barkod Sistemi

Ayakkabı Mağazasına Özel Yapı

Ayakkabı mağazalarına özel bir sistemdir.

   Barkodda eski fiyatın üstünü çizme, ürünün renk ve bedenlerini 1 tıkla kayıt, Microsoft Excel programı ile çalışma, Ürün ve kutu için hızlı barkod basma, işletmenize özel logo çıkartma, azalan ürün tespiti, otomatik barkod üretme, ürüne birden fazla fiyat belirleme, müşteri telefonlarını kayıt altına alma, ürün bazında ve toplam tutardan iskonto uygulaması yapabilirsiniz.

   Müşteri sadakat kart uygulaması, satış elemanı takibi, toplu olarak liste halinde ürün kaydetme, kolay fiyat değiştirme, hızlı adet değeri girme, müşteri bekletme,  para üzeri gösterme, ürün iade, isimle ürün arama, bilgi fişi verme ve daha birçok çözüm…

Mağaza Yönetiminizi Kolaylaştırın

Ayakkabı Mağaza Otomasyon sistemi işletmenize tam olarak hakim olabilmenizi sağlayan bir sistemdir. Ayakkabı Mağaza Barkod Programı ne kadar satış yapıldığını, ne kadar kar elde edildiğini, barkodu olmayan ürünlerin takibinin nasıl yapıldığını, işletmenin extra masraflarının neler olduğunu, stokta ne kadarlık ürün kaldığını, hangi ürünlerin sipariş verilmesi gerektiğini, kayıp-kaçak-çalıntı ürün olup olmadığını gösterir. Ve bunun gibi birçok çözüme ekonomik fiyatla sahip olabilirsiniz.

Ekonomik ve Kullanışlı Mağaza Sistemi

   Ayakkabı mağazalarının taleplerine uygun kullanımı kolay barkodlu satış mağaza yönetim sistemi arıyorsanız doğru noktadasınız. Renk takibi, numara takibi, ayakkabı ve kutu için barkod basma, özel barkod tasarımı oluşturabilme, tek tuşla ayakkabı ürünlerinin tüm renk ve numaralarını tanımlama, kolay fiyat güncelleme, stok girişi ve barkod çıkartma yapabilirsiniz.

İnternetten Bağımsız Çalışan Program

Birçok ayakkabı mağazasında kullanılan bu sistemi siz de güvenle kullanabilirsiniz. “Sql” tabanlı, internetten bağımsız çalışabilir yapısı ile size büyük avantajlar sağlayacak. Sistemin yıllık ücreti veya herhangi bir aidatı bulunmamaktadır.

  Ayrıca birden fazla şubesi olan işletmelerin şubelerini tek noktadan yönetebileceği şube yönetim özelliği ile fiyat karmaşası yaşamadan stok problemi, kasa takibi, çok daha kolay hale gelmektedir.

Kar Hesaplamalı Ayakkabı Mağaza Barkod Programı

Kullanımı Kolay Ayakkabı Barkod Sistemi

Ayakkabı Barkod Sistemi tamamen Türkçe olup, butonların üzerinde Türkçe açıklamalar olduğu için kullanım açısından zorluk çekmeyeceksiniz. Bilgisayar bilgisi az olan müşterilerimiz 1 gün gibi kısa bir sürede ayakkabı barkod programını rahatça kullanmaya başlıyor.

Kullanıma Hazır Teslim

Ayakkabı Barkod Sistemini okuyucusu ve yazıcısı kurulmuş halde teslim ediyoruz. Ürün etiketlerinizi sizin istediğiniz gibi tasarlıyor ve sistemin kullanımını öğretiyoruz. Sistemi kullanmaya anında başlıyorsunuz…

Sorunsuz Bir Sistem

Ayakkabı Barkod Sistemi gerek yazılım gerekse donanım konusunda sorun çıkartmayan bir sistemdir. Barkod otomasyonunda özel yazılımımızı kullanıyor donanımları titizlikle seçiyoruz. Müşterilerimiz yıllarca sorun yaşamadan sistemlerimizi kullanıyor.

Kullananlar Memnun

Bizi tercih eden müşterilerimiz kurduğumuz ayakkabı barkod sistemlerinden ve verdiğimiz destekten memnun. Ayakkabı Barkod Programlarımız gelişmiş özelliklere sahip, kolay, hızlı ve ekonomiktir.…

 Sınırsız Teknik Destek

Yetkili satış bayilerimiz aracılığı ile Türkiye genelinde kurulum ve kurulum sonrası 7/24 teknik destek hizmeti verilmektedir. Ayrıca, Ayakkabı Barkod programı içerisinde kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Hızlı Satışla Hizmet Kalitenizi Yükseltin

  İşletme İçerisinde Birden Fazla Noktada Kullanılabilir

 Sınırsız ürün kaydetme

 Firma Hesaplarının Takibi

 Barkod Basma (Tek Tıklamayla Tüm Renk ve Numaralara Barkod Basar)

 Satış Bekletme

 Personel Yetkilendirme (Yetkisiz Kişiler Stokları Düzenleyemez)

 Satış Elemanlarının Takibi

 Müşteri Bilgilerini Kayıt Altına Alma

 Kolay İndirim-İade Yapma

 Veresiye Satışı ve Takibi

 Kasa – Kar Takibi- İki Tarih Arası Tüm Bilgiler

 Birden Fazla Şubesi Olanlar için Şube Yönetimi

 Müşteri Bekletme-Fiyat Gör

 3 Farklı Fiyat Tanımlanabilir.

 Stok Takibi ve Kolay Sayım Modülü

Programlarımızı İnceleyebilirsiniz

GSM: 0 533 399 86 29

Programlarımız hakkında bilgi almak ya da demo talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PLAN - PRICE

Description

EKONOMİK PAKET 1

4150 TL

 • Kolay Kullanımlı Mağaza Otomasyon Programı (Süre Sınırsız )
 • Lazer El Tipi Okuyucu  (Okuma performansı yüksek)
 • Barkod Yazıcı  (Firma logonuzu Barkod Üzerine basabilir)
 • *2000 adet barkod etiketi

EKONOMİK PAKET 2

4750 TL

 • Kolay Kullanımlı Mağaza Otomasyon Programı (Süre Sınırsız )
 • Lazer El Tipi Okuyucu  (Okuma performansı yüksek)
 • Barkod Yazıcı  (Firma logonuzu Barkod Üzerine basabilir)
 • Fiş Yazıcı
 • *2000 adet barkod etiket

EKONOMİK PAKET 3

6250 TL

  • Kolay Kullanımlı Mağaza Otomasyon Programı (Süre Sınırsız )

Lazer El Tipi Okuyucu  (Okuma performansı yüksek)


Barkod Yazıcı  (Firma logonuzu Barkod Üzerine basabilir)

 • Fiş Yazıcı
 • Sayım Cihazı
 • *2000 adet barkod etiketi

Temel Özellikler

İşletmenize Özel Raf Etiketi ve Barkod Etiketi Çıkartan Ayakkabı Barkod Sistemi

 Muhasebe bilgisi gerektirmeyen günlük, aylık, yıllık satış ve kar takibine ilişkin birçok raporu içinde mevcuttur.

 Ürünlere nakit fiyat, taksitli fiyat, kredi kartlı satış fiyatı şeklinde 3 ayrı fiyat tanımlanabilir ve istenilen fiyattan indirim yapılarak satış gerçekleştirilebilmektedir.

 Ürün fiyatları tek ya da toplu olarak kolayca değiştirilebilmektedir.

 Ürün kategorisine göre günlük, aylık, yıllık satış takibini yapabilirsiniz..

 Ürün satılan müşterilerin isim ve telefon numaraları kayıt edilebilir ve bu yolla mağazalarınızın kampanyalarını müşterilerinize duyurabilir ve SMS gönderebilirsiniz.

 Satış, tahsilat, alış ve ödemelerin iki tarih aralığında istenilen kritere göre listelenmesi (nakit kredi kartı, veresiye, kategori, kasiyer,ürüne göre raporlama) yapılabilir.

Toplu Ürün Tanımlama

Yeni alım yaptığınız  ürünleri toplu liste halinde tanımlama özelliği mevcuttur. Bu sayede, yüzlerce ürünü dakikalar içerisinde tanımlayabilir, stok girişi yapabilir, anında barkod çıkartabilirsiniz.

 Kullanıcı adı ve şifresi verilerek kasiyerlere barkod programına erişim yetkisi verilebilir, böylelikle herkesin stoklara erişimini engelleyebilirsiniz.

 Ürünlerinizin hangilerinin çok hangilerinin az satıldığını raporlayarak da kampanyalar düzenleyebilirsiniz.

 Tasarlanabilir şablonu sayesinde ürünlere raf etiketi ve ürün etiketi düzenleyebilirsiniz.

 Verileriniz güvende. Programı kapatırken otomatik olarak yedek alınmaktadır.

 Sayısız firma tanımlanabilir ve tanımlanan firmalardan alınan ürünlerin detaylı takibi yapılabilir ve bu sayede hangi ürünün ne zaman ve kimden ne kadara alındığı raporlanabilir ve bu raporların çıktısı yazdırılabilir.

 İşyerinize gitmeden İnternet olan herhangi bir yerden işyerinize bağlanarak yapılan tüm işlemleri görebilir,satış raporları alabilir stok kontrolü ve kasa kontrolü yapabilirsiniz.

Satış Sonrası Müşteriye Bilgi Fişi Verme

Satış onayı sonrası satılan ürünlerin dökümünü bilgi fişi çıktısı olarak yazdırmaktadır.  Fiş üzerine işletmenizin logosu ve sloganınızı yazdırabilirsiniz. Fiş çıktısını manuel ve otomatik alabilirsiniz.

Kurulum Aşaması ve 7/24 Teknik Destek 

Ayakkabı Barkod Sistemini satın alan müşterilerimize teslimat  kargo ile yapılmaktadır veya müşterilerimizin tercihine bağlı olarak yerinde teslim  yapılmaktadır.

1) Kargo ile teslimat: İnternetten satın alan müşterilere paket içeriği eksiksiz olarak gönderilmektedir.Paket teslimi sonrası uzaktan kontrol ile kurulum yapılarak detaylı eğitim verilmektedir.

2) Yerinde kurulumTalep durumunda donanımların kurulması ve tanıtılması, barkod etiketleri şablonlarının düzenlenmesi, kullanıcıların tanımlanarak yetkilendirilmesi ve  sistemin kullanıcılara öğretilmesi  dahil her şey  yerinde yapılmaktadır

Yetkili satış bayilerimiz aracılığı ile Türkiye genelinde kurulum ve kurulum sonrası 7/24 teknik destek hizmeti verilmektedir.

adisyon takip sistemi, barkod satış sistemi, barkod sistemi programı, mağaza barkod sistemi, market barkod sistemi, manav barkod sistemi,