Büfe-Kantin Barkod Sistemi

Büfe ve Kantinler İçin Hızlı Satışa Uygun Barkod Otomasyon Sistemi

Büfe ve Kantin için kullanımı en kolay barkod sistemdir. Ürün kaydetme ile uğraşmadan barkod okuyucu veya sizin belirleyeceğiniz ürün barkod numarasına tıklayarak hemen satışa başlayabilirsiniz.. Stok, kasa, kar, cari takibi mevcuttur. Yıllık ödemesi yoktur. Süresizdir.

İşinize Düzen Getirin

Büfe-Kantin barkod programı işinize düzen getirir, işletmenizin hesaplarını düzenli kayıt altına alır, böylece değerli vaktiniz size kalır.

Barkod sistemi işletmeniz üzerindeki hakimiyeti arttırır. A1 Otomasyon olarak büfeler ve kantinler için hazırladığımız kolay kullanımlı barkod sistemini çok seveceksiniz.

Hızlı Ve Pratik

Büfe- Kantin Otomasyon Programını kullanmak için, özel bilgisayar ve muhasebe bilgisine gerek yok. Kullanımı çok kolaydır. Çok hızlı satış yapabileceğiniz dokunmatik pc satış ekranı bulunmaktadır, bekletmez, donmaz.

Kolay Stok Takibi

Adetli ürün satmak çok pratiktir. Hızlı satış gerektiren tüm büfe ve kantinlerde güvenle kullanılabilir. Stokta ne kadar ürününüz varsa tek bir tuşa tıklayarak 2 saniye içerisinde görebilirsiniz. İki tarih arası satış raporu ve kar raporu alabilirsiniz.

Mevzuata Uygun “YERLİ ÜRETİM” Logolu Raf Etiketi Çıkartabilirsiniz

Barkod Sistemi Programımız sayesinde Ürünlerinize “Yerli Üretim” Logolu Raf Etiketini Kolayca Çıkartabilirsiniz. Ticaret Bakanlığı’nın yayınladığı yönetmelik çerçevesinde zorunlu hale getirilen yerli üretim logolu raf etiketlerini  barkod sistemimizi kullanarak sorun yaşamadan ve hızlı bir şekilde basabilirsiniz. Böylelikle cezai yaptırımla karşılaşmazsınız.

Yerli Üretim Logosu Çıkartın

Üretimi Türkiye’de yapılan ve perakende olarak satılan ürünlerde “Yerli Üretim” logosunun bulunması zorunlu hale getirilmiştir. “Yerli Üretim” logosu, etiketler ve fiyat listelerine, kolaylıkla görünebilir ve okunabilir şekilde yerleştirilmektedir. Malın üretim yeri, ayırıcı özelliği, tüm vergiler dahil satış fiyatı, birim fiyatı ile bu fiyatların uygulanmaya başlandığı tarih etiketlere yazılmaktadır.

Paket Servis Uyumlu Büfe Sipariş Takip Programı

Otomatik Müşteri Tanıma

Sistem arayan müşteriyi otomatik tanıyarak isim ve adres bilgilerini ekrana getirir

Kolay Sipariş Oluşturma

Arayan müşteriyi  anında satış ekranına atarak siparişlerini oluşturabilirsiniz.

Hızlı Müşteri Kaydetme

Kayıtlı olmayan müşteri aradığında ekran değiştirmeden hızlıca müşteriyi kaydedebilirsiniz.

Paket Servisçi Takip Etme

Paket servis elemanını, götürdüğü paketleri ve üzerlerindeki paraları, otomatik olarak takip edebilirsiniz.

Toplam Hasılat Görme

Gün sonunda paket servisçilerin toplam hasılatlarını ayrı ayrı görebilirsiniz.

Sistem paket servisçinin cebindeki parayı otomatik olarak hesaplamaktadır

Farklı Telefon Hatları ile Çalışma

Aynı anda 4 telefon hattı ile çalışabilirsiniz

servis takip programı

Tek Tıkla Stok Takibi, Veresiye Takibi ve Müşteri Takibi

Bufe-Kantin barkod sistemi

Tek tuşa basarak hangi firmaya ne kadar borcunuz olduğu, veresiye alacaklarınızı, stok durumunuzu, satışlarınızı ve kar durumunuzu görebilirsiniz.

Tek Dokunuşla İşlemlerinizi Gerçekleştirin

Büfe-Kantin Barkod Program, yapılan tüm işlemleri kayıt altına alarak stok takibi, kasa takibi, müşteri, firma ve veresiye takibini raporlamaktadır.

Kolay ve Hatasız Satış Yapın

Büfe-Kantin barkot programı ile ürününüz ister barkodlu ister barkodsuz olsun kolay ve hatasız olarak girişini yapabilir ve ürünlerinizin barkod etiketindeki barkod numarasını okutarak hızlıca satışını yapabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Sistemdir

Büfeler ve Kantinlerin iş yükünü minimize eden, pratik, verimli ve kullanıcı dostu barkod sistemidir.

Bu işletme programı her türlü Büfe ve Kantin (okul kantini, askeri kantin) türünde kullanılabilmektedir.

Siz de Dokunmatik Ekranın Kolaylığından Faydalanın- Dokunmatik Barkodlu Satış Programı

Ürünler barkodsuz olsa dahi bu sistem sayesinde çok hızlı satış yapılabilmektedir. Barkodu olmayan ürünlere barkod yazdırma programı sayesinde barkod etiketi çıkartabilir veya otomatik barkod numarası vererek satış ekranındaki dokunmatik butonlara kaydettikten sonra ister dokunarak ister ürün barkod numarasını okutarak hızlıca satışını yapabilirsiniz. Dokunmatik sistemin size sağladığı avantajlar sayesinde yoğun müşteri trafiğinde dahi müşterileri hiç bekletmeden satış yapabileceksiniz.

Büfe-Katnin barkod sorgulama

Barkod sistemi işyerinizde günlük işlerinizi hatasız, hızlı ve kolay bir şekilde yaparak tüm işlemlerinizi kayıt altına alır.

Müşteri Memnuniyeti Garantili Büfe-Kantin Barkod Sistemi

null

Sorunsuz Bir Sistem

Büfe-Kantin Barkod Programı gerek yazılım gerekse donanım konusunda sorun çıkartmayan bir sistemdir. Barkod otomasyonunda özel yazılımımızı kullanıyor ve ihtiyaç duyduğunuz barkod okuyucu ve barkod etiketi yazıcısı gibi donanımları titizlikle seçiyoruz. Böylece, müşterilerimiz yıllarca sorun yaşamadan sistemlerimizi kullanıyor.

null

Kullananlar Memnun

Bizi tercih eden müşterilerimiz kurduğumuz büfe-kantin barkod sistemlerinden ve verdiğimiz destekten memnun. Büfe Barkod Programlarımız gelişmiş özelliklere sahip, kolay, hızlı ve ekonomiktir.

null

Otomatik Sipariş Listesi Hazırlar

Her ürüne ayrı alt stok sınırı belirleyebilirsiniz. Sizin belirlediğiniz stoğun altına düştüğünde o ürün otomatik olarak azalanlar listesine eklenir.

null

Hazır Set (Çalıştır-Kullan)

Barkod Sistemi bilgisayarı, barkod okuyucusu, barkod etiketi yazıcısı ve kantin barkod programı ayarlanmış ve kullanıma hazır olarak satılmaktadır. İşletme sahibinin herhangi bir ayar yapmasına gerek yoktur. Büfe-Kantin işletme programını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

null

Kasa Takip Programı

“Kasa Takip modülü” sayesinde kasanızdaki net parayı kasanıza giren kasanızdan çıkan parayı, nakit, veresiye, kredi kartlı satışları, mal alımlarını ve cari isimleri açıklamalarıyla beraber görebilirsiniz ve dökümünü alabilirsiniz. Kasanızı bir sonraki güne devir edebilirsiniz.

null

Sistemi Kullanmak Çok Kolay

Sistem tamamen Türkçe olup, butonların üzerinde Türkçe açıklamalar olduğu için kullanım açısından zorluk çekmeyeceksiniz. Bilgisayar bilgisi az olan müşterilerimiz bile 1 gün gibi kısa bir sürede programı rahatça kullanmaya başlıyor.

null

İş Takip Programı

Programı kullanan her çalışana ayrı şifre verilebilir, yetkileri kısıtlanabilir. (Birden fazla kasiyer ve yetkili tanımlayabilirsiniz). Böylece, çalışanların kayıtları silmesi ve düzeltmesi önlenebilir ve güvenle işçi çalıştırarak stoklarınıza hakim olabilirsiniz.  Buna ek olarak, her çalışanın satışları ve kar oranları ayrı olarak raporlanabilir. Ayrıca, kayıp ve çalıntıları kolayca tespit edebilirsiniz. 

null

Zamandan Tasarruf Sağlar

Daha önce elle yapılan hesapların  tamamını program sizin yerinize  yapar. Böylece işletme sahibine  kolaylık, zaman tasarrufu ve doğru hesap yapılması gibi avantajlar sağlanmış olur. Ayrıca, eksilen ürünlerin takibi, kasa takibi, firma hesaplarının takibi, eski faturaların raporlanması, iki tarih arasında işletmenin karlılık durumu ve daha birçok bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

null

Stok Takip Programı

Stok durumunuzu tek tıklamayla görebilirsiniz. Stoklarınızdaki ürünlerin alış fiyatından toplam tutarını, satış fiyatından da toplam tutarını görebilirsiniz. Ayrıca kategori bazında elinizde ne kadar ürün kaldığını görebilirsiniz. (Temel gıda, tekel, bisküvi gibi kategori bazında stok takibi yapılabilir).

Otomatik yedekleme modülü sayesinde bilgilerinizi ister CD’ye, isterseniz bilgisayarınıza kolayca yedek alabilirsiniz.

Büfe Barkod Programmızı İnceleyebilirsiniz

GSM: 0 533 399 86 29

Büfe barkot sistemimiz hakkında bilgi almak ya da demo talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Genel Başlıklar

Kasa takibi

Hızlı ürün tanımlama (sınırsız ürün kaydetme)

Otomatik barkod oluşturma

Para üzeri hesaplama

Toptancı-veresiyeci detaylı hesap takibi

İsteğe özel raf etiketi basma

Barkodsuz ürünleri dokunmatik tuşla satma/span><

Müşteri Takip Programı

Sınırsız satış bekletme özelliği

Gelir / Gider Takibi

Barkodu kaybolan ürünleri isimle  satma

Hızlı ürün sayım modülü (sayım yapmak çok kolay)

Fiyat gör

Kolay ürün iade alma

Hızlı Toplu raf etiketi+Barkod etiketi çıkartma modülü

Veresiye Takip Programı

DETAYLI ÖZELLİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

Dökme tartılı ürün satışı satışı çok kolay ve hatasız yapılmaktadır.

Hatırlatma ekranı bulunmaktadır. Ödemelerinizi ve hatırlanması gereken notlarınızı istediğiniz bir tarihte hatırlatılmak üzere programa kayıt edebilirsiniz.

Alış ve satış raporları ile gelir-gider hesaplama raporlarını gruplandırabilir ya da detaylandırabilirsiniz. Hangi ürün ne zaman satıldığını görebilirsiniz.

Carih hesap takibini kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz

En çok satılan ve hiç satılmayan ürünleri raporlayabilirsiniz.

Extra gelir ve giderlerinizi kayıt ederek kasadan bağımsız olarak takibini yapabilirsiniz.

Çalıştırdığınız personellerin maaş, avans vs. takibini yapabilirsiniz.

Toplu fiyat değiştirme modülü ile kategori bazında toplu fiyat değişikliği yapabilirsiniz.

Yazar kasadan otomatik olarak resmi bilgilendirme fişi kestirebilirsiniz. (hugin ve tekno kasa uyumlu)

Sistemde hızlı satış modülü bulunmaktadır. Tek tuşla “Okut ve sat” veya barkod sorgulama yapabilirsiniz.

Satış esnasında toplam tutardan indirim uygulayabilirsiniz.

Ürünlere iki fiyat tanımlayabilirsiniz.

Satış anında pratik olarak ikinci fiyattan satabilirsiniz.

İki tarih arası hangi ürünlerden ne kadar satış yaptığınızı ne kadar kar yaptığınızı görebilirsiniz. İsterseniz satışlarınızı kategori bazında da raporlayabilirsiniz.

Barkodlu teraziler ile uyumlu çalışmaktadır. Teraziden gelen barkodları okutmanız yeterlidir. (Teraziye kablo çekmeye gerek yoktur).

Barkodlu teraziniz olmasa bile kilo ve gram ile kolayca satış yapabilirsiniz.

Veresiyeci müşterilerinize müşteri kartı verebilirsiniz. Veresiye satışlarınızı Kart ile yapabilirsiniz.

Her veresiye müşterinize ayrı veresiye limiti belirleyebilirsiniz.

Veresiye müşterilerinizin borçlarını detaylı takip edebilirsiniz. Ayrıca iki tarih arası aldığı ürünlerin dökümünü ve hesap extresini verebilirsiniz.

Barkodlu sisteme ilk geçtiğinizde var olan veresiyeci hesaplarını programa aktarmak çok kolay.

Sayım Modülü. Ürün sayımı yapmak eksik tespit etmek çok pratik. Satışı durdurmadan sayım yapılabilir. İster çevrimiçi isterseniz programdan bağımsız sayım yapma imkanı sağlamaktadır.(opsiyonel)

İş yerinize gitmeden uzaktan istediğiniz zaman satışlarınızı, stoklarınızı, kasanızı ve ne kadar kar ettiğinizi görebilir ve çıktı alabilirisniz. (uzaktan erişim) (opsiyonel)

Günün sonunda ne kadar kar yapıldığı görülebilir. Hangi ürünlerin satıldığı ayrıntılı olarak listelenebilir. (haftalık, aylık ve yıllık ne kadar kar ettiğinizi görebilirsiniz.)

Mausa dokunmadan programı kullanabilirsiniz

Sistem barkod okuyucularla uyumlu çalışmaktadır. (+2 barkod okuyucu aynı anda kullanılabilir)

İsteğe bağlı 45000 ürün tanımlı olarak verilmektedir. Ürün tanımlama zahmetine girmeden barkod sistemine hızlıca geçebilirsiniz.(opsiyonel)

Aynı anda birden fazla kasadan satış yapabilirsiniz. Farklı bir bilgisayardan arka depodan mal girişi yapabilirsiniz.(opsiyonel)

Toptancı hesaplarının takibini detaylı olarak yapabilirsiniz. (alınan faturalar yapılan ödemeler vs.)

Bozuk ve defolu ürünleri açıklamasını girerek stoktan düşebilirsiniz ve daha sonra istediğiniz zaman bunları raporlayabilirsiniz.

Stok Takip Programı verilerini Excel Programına aktarabilirsiniz.

Kurulum Aşaması ve 7/24 Teknik Destek 

Büfe-Kantin perakende satış programındaki ürünleri satın alan müşterilerimize teslimat kargo ile yapılmaktadır veya müşterilerimizin tercihine bağlı olarak yerinde teslim  yapılmaktadır.

1) Kargo ile teslimat: İnternetten satın alan müşterilere paket içeriği eksiksiz olarak gönderilmektedir.Paket teslimi sonrası uzaktan kontrol ile kurulum yapılarak detaylı eğitim verilmektedir.

2) Yerinde kurulum: Talep durumunda barkod okuyucu, barkod etiketi yazıcısı gibi donanımların kurulması ve tanıtılması, barkod etiketi şablonlarının düzenlenmesi, kullanıcıların tanımlanarak yetkilendirilmesi ve  sistemin kullanıcılara öğretilmesi  dahil her şey  yerinde yapılmaktadır

Yetkili satış bayilerimiz aracılığı ile Türkiye genelinde kurulum ve kurulum sonrası 7/24 teknik destek hizmeti verilmektedir.

adisyon takip sistemi, barkod satış sistemi, barkod sistemi programı, mağaza barkod sistemi, market barkod sistemi, manav barkod sistemi,