Butik Mağaza Otomasyon Sistemi

Butik Mağazalarına Özel Barkod Otomasyon Sistemi

   Butik mağazalarına özel barkodlu satış sistemidir. Ürün için barkod basma, otomatik barkod üretme, ürün renk ve beden takibi, ürüne birden fazla fiyat belirleme, müşteri telefonlarını kayıt altına alma, ürün bazında ve toplam tutardan iskonto uygulaması yapabilirsiniz.

   Müşteri sadakat kart uygulaması, satış elemanı takibi,  barkodda eski fiyatın üstünü çizme, toplu olarak liste halinde ürün kaydetme gibi butik mağazalarının ihtiyaç duyduğu  birçok özellik sistemde mevcuttur.

    Bu sistem ile işletmenizi tam olarak kontrol altına alabilir, personel üzerinde hakimiyet sağlayabilirsiniz.

Önemli Not: Bu sistem android değildir. Sql tabanlı veri kapasitesi çok yüksek ticari işletmelerin güvenle kullanabileceği bir sistemdir.

mağaza kasa programları

Mağazanıza Olan Hakimiyetinizi Arttırın

   Butik mağazalarının taleplerine uygun ve kullanımı kolay barkodlu satış mağaza yönetim sistemi arıyorsanız doğru yerdesiniz.  

   Birçok Butik mağazasında kullanılan bu sistemi siz de güvenle kullanabilirsiniz. “Sql” tabanlı, internetten bağımsız çalışabilir yapısı ile size büyük avantajlar sağlayacak. Sistemin yıllık ücreti veya herhangi bir aidatı bulunmamaktadır.

Tüm İşlemlerinizin Kaydını Tutun

Butik Mağaza Otomasyon sistemiyle tüm işlem detayları kayıt altına alınır. Ne kadar satış yapılmış? Ne kadar kar elde edilmiş? Barkodu olmayan ürünlerin takibini nasıl yaparım? İşletmenin extra masrafları nelerdir? Stokta ne kadarlık ürün var? Hangi ürünlerin sipariş verilmesi gerekiyor? Kayıp- kaçak -çalıntı ürün var mı? …. Ve bunun gibi sorular artık aklınızı meşgul etmeyecek.

Kolay Kullanımı İle Rahat Edin

Sistemin kullanımı son derece  kolaydır. Tüm menülerin üzerinde Türkçe açıklamaları bulunmaktadır. Bilgisayar bilginizin olmasına gerek yoktur.

Şube Yönetim Özelliği

Ayrıca birden fazla şubesi olan işletmelerin şubelerini tek noktadan yönetebileceği şube yönetim özelliği ile fiyat karmaşası yaşamadan stok problemi, kasa takibi, çok daha kolay hale gelmektedir.

Genel Başlıklar

 3 Fiyat tanımlanabilir

 Satış Bekletme

 Firma hesaplarının takibi

 Veresiye satışı ve takibi

 Sınırsız ürün kaydetme

Stok takibi/span>

 Personel yetkilendirme (yetkisiz kişiler stokları düzenleyemez)

 Satış elemanlarının takibi

 Şüpheli işlemler raporuyla art niyetli personeli bulma

  Tek tıklama ile tüm renk ve bedenlere Barkod basma

 Müşteri bilgilerini kayıt altına alma

 Kolay İndirim-iade yapma

 Kasa-kar-iki tarih arası çeşitli raporlar

 Birden fazla şubesi olanlar için şube yönetimi

Müşteri bekletme – Fiyat gör……..

 İşletme içerisinde birden fazla noktada kullanılabilir

Butik Mağazalarına En Uygun Sistem- Siz de Bu Sistemi Çok Beğeneceksiniz

null

Firma Hesaplarının Takibi

İstediğiniz kadar firma kayıt edebilirsiniz. Firmalardan alınan ürünleri (faturaları) yapılan ödemeleri verilen çekleri detaylı olarak takip edebilirsiniz.Hangi firmadan ne kadar ürün alındığı birim fiyatları ile birlikte detaylı olarak listelenmektedir.

null

Uzaktan Kontrol

İşyerinize gitmeden internet olan herhangi bir yerden işyerinize bağlanarak yapılan tüm işlemleri görebilir, satış raporları alabilir stok kontrolü ve kasa kontrolü yapabilirsiniz.

null

Otomatik Yedek Alma

Verileriniz güvende. Programı kapatırken sistem bilgilerinizi otomatik olarak yedek almaktadır.

null

Kasa Takibi

İşletmenizin kasası program tarafından otomatik olarak tutulmaktadır. Nakit satışlar, veresiye satışlar, kredi kartlı satışlar, nakit girişi, nakit çıkışı, masraflar vs.. tüm işlemler kasada ayrıntılı olarak gözükmektedir. Kasada toplanan parayı istediğiniz zaman görebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz bir tarihi seçerek o tarihteki kasanızı görebilir ve yazdırabilirsiniz. Nakit çıkışı yapabilir ya da devir edebilirsiniz.

null

Sistemi Kullanmak Çok Kolay

Program dili ve butonların üzerindeki açıklamalar Türkçe olduğu için kullanım açısından zorluk çekmezsiniz. Bilgisayar bilgisi az olan müşterilerimiz bile sadece 1 gün gibi kısa bir sürede programı rahatça kullanmaya başlıyor.

null

Sorunsuz Bir Sistem

Bu sistem gerek yazılım gerekse donanım konusunda sorun çıkartmayan bir sistemdir. Butik mağazaları için özel programımızı kullanıyor ve sistem için gerekli donanımları titizlikle seçiyoruz. Böylece müşterilerimiz, sorun yaşamadan barkod sistemi ve donanımlarını yıllarca  kullanıyor.

null

Satış Ekranı Özellikleri

Kullanımı basit  ve kolay olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, personel/kasiyerlerin yaptığı işlerin de takip edilebildiği bu ekranda ürün barkodlarını okutarak nakit, veresiye ve kredi kartlı satış yapılabilmektedir. Satış ekranı çok seçeneklidir. Ürüne ikinci fiyat ve üçüncü fiyat uygulama, kolay fiyat değiştirme, hızlı adet değeri girme, satış iskontosu, toplamdan indirim, müşteri bekletme, para üzeri gösterme, ürün iade, isimle ürün arama, bilgi fişi verme  satış ekranında bulunan özelliklerden bazılarıdır.

null

Gelişmiş Raporlama (Kar Göstergesi)

Yapılan her işlem programda kayıt edilmektedir. Satışlar, alışlar, firma hesapları, faturalar, gelirler, giderler, kasa hareketleri, nakit girişleri ve çıkışları, masraflar, çekler işlem tarihine göre kayıt altına alınmaktadır. İstediğiniz zaman istediğiniz rapora birkaç tıklama ile ulaşabilirsiniz. Program otomatik olarak günlük kar tutarınızı göstermektedir. Haftalık, aylık ve yıllık kar tutarınızı da raporlayabilirsiniz. Ayrıca, ategori bazında da satış raporları alabilirsiniz.

null

Personel Takibi

Programda yetkilendirme özelliği bulunmaktadır. Çalıştırdığınız kasiyerlere ayrı ayrı kullanıcı isimleri tanımlayarak yetkilendirebilirsiniz. Belirlenen ekranlar dışında diğer ekranlara giremezler. Böylece stok kontrolü garanti altına alınmaktadır. Ayrıca, işyerinizde plasiyer çalıştırabilirsiniz. Her plasiyerin satışı ayrı hesaplanmaktadır. Satılan ürünlerin hangi plasiyer ve kasiyer tarafından satıldığı kaydedilmektedir.

Detaylı Özellikler

 Ürün stok girişi çok kolaydır karmaşık işlemlerle uğraştırmaz. 3 tıklama ile stok girebilir ürünün satış fiyatını değiştirebilirsiniz.

Satış ekranındaki ürün düğmelerinde resim, fiyat ürün adı gözükmektedir. Ürün kayıt sınırı ve düğme sınırı yoktur.

 Satış sonrası satılan ürünlerin dökümünü bilgi fişi çıktısı olarak yazdırabilirsiniz. Fiş üzerine işletmenizin logosu ve sloganınızı da yazdırabilirsiniz. 

hesaplı mağaza barkod sistemi fiyatları

 Gelir, gider, personel maaşlarının takibini ve raporlamasını yapabilirsiniz. İsterseniz gelir ve gider olarak kasaya da işleyebilirsiniz.

Satış esnasında toplam tutardan indirim uygulayabilirsiniz

 Özel raf etiketleri çıkartabilirsiniz

 Ürünler içerisinde hazır kaydedilmiştir  Ürün tanımlama zahmetine girmeden barkod sistemini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Satış  sonrası satılan ürünlerin dökümünü bilgi fişi çıktısı olarak yazdırabilirsiniz.  Fiş üzerine işletmenizin logosu ve sloganınızı da yazdırabilirsiniz. Ayrıca, fiş çıktısını manuel veya otomatik olarak da alabilirsiniz.

Kurulum Aşaması ve 7/24 Teknik Destek 

Bu hizmetteki ürünleri satın alan müşterilerimize teslimat  kargo ile yapılmaktadır veya müşterilerimizin tercihine bağlı olarak yerinde teslim  yapılmaktadır.

1) Kargo ile teslimat: İnternetten satın alan müşterilere paket içeriği eksiksiz olarak gönderilmektedir.Paket teslimi sonrası uzaktan kontrol ile kurulum yapılarak detaylı eğitim verilmektedir.

2) Yerinde kurulum: Talep durumunda donanımların kurulması ve tanıtılması, barkod etiketleri şablonlarının düzenlenmesi, kullanıcıların tanımlanarak yetkilendirilmesi ve  sistemin kullanıcılara öğretilmesi  dahil her şey  yerinde yapılmaktadır

Yetkili satış bayilerimiz aracılığı ile Türkiye genelinde kurulum ve kurulum sonrası 7/24 teknik destek hizmeti verilmektedir.

manavlar ve marketler için en iyi barkot sistemi
adisyon takip sistemi, barkod satış sistemi, barkod sistemi programı, mağaza barkod sistemi, market barkod sistemi, manav barkod sistemi,