Fırın ve Pastane Barkod Programı

Dokunmatik Ekranlı Fırın-Pastane Unlu Mamüller Barkod Programı

Dokunmatik ekranı, şık tasarımı ile birlikte ihtiyacınız olan maksimum verimliliği bünyesinde bulunduran pastane ve fırınlar için hazırladığımız kullanımı gayet hızlı, özel tartım tekniği olan bir barkod sistemidir.

Diğer barkod sistemlerine göre işlem hızı oldukça yüksektir. Basit kullanımı, online terazi bağlantısı ve zarif tasarımı ile ön plana çıkmaktadır

Hiçbir ayar yapmadan komple set halinde anında kullanmaya başlayabileceğiniz bir sistem

Pastane ve fırın işletmelerinin satış tekniğine uygun olarak geliştirildiği için tartım hızlı ve hatasız yapılmaktadır. Paketli ürünleri okutarak, terazi ürünlerini ise dokunarak satabilirsiniz.

pos programı, fırın programı ücretesi,
barkod sistemi nasıl kurulur

HIZLI SATIŞ EKRANI ÖZELLİKLERİ

Kullanımı basit ve kolay olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, kasiyerlerin yaptığı işlerin de takip edilebildiği bu ekranda ürün barkodlarını okutarak nakit, veresiye ve kredi kartlı satış yapılabilmektedir. Satış ekranı çok seçeneklidir. İstenildiği takdirde, ürüne ikinci fiyat ve üçüncü fiyat da uygulanabilir. Kolay fiyat değiştirme, hızlı adet değeri girme, satır iskontosu, toplamdan indirim, müşteri bekletme, para üzeri gösterme, reklamlı müşteri gösterge paneli sistemde bulunan özelliklerden bazılarıdır.

Örnek: Fırın ve Pastaneler için karışık ürün tartmak, parasına göre ürün tartmak satış sonrası ayrı ayrı hesap dökümü vermek sistem sayesinde çok kolay yapılmaktadır.

DOKUNMATİK TUŞLAR

10 kategoride 500 üzerinde dokunmatik tuş bulunmaktadır. Barkodlu-barkodsuz veya terazi ile satılan ürünlerinizi bu tuşlara atayarak ürünlerinizin satışını çok kolay ve hızlı yapabilirsiniz. Ürün düğmelerine resim koyabilirsiniz. Ürünlerin isimleri, fiyatları ve resimleri dokunmatik tuşların üzerinde mevcuttur.

Örnek: Fırın ve Pastaneler için özel tartım modülü sayesinde tartım çok hızlı ve masrafsız yapılmaktadır. Adetli ürünler tek tıklamayla ya da barkod okutarak satış listesine eklenmektedir. Bu sistem ile kasiyer işlemleri hızlanır ve müşteriler bekleme yapmaz …

Bu sistem, tüm barkod okuyucu ve barkod yazıcılarla uyumludur. Ayrıca, küçük barkod numaralarını daha rahat okuma ve çalışma özelliğine sahiptir Ürünlerinizde barkod yok ise barkod etiketi basarak veya barkod programında sizin belirleyeceğiniz bir barkod numarasıyla ürünü kayıt altına almak çok kolaydır.

Sistemin kullanımı son derece kolaydır. Tüm menülerin üzerinde Türkçe açıklamaları bulunmaktadır. Bilgisayar bilginizin olmasına gerek yoktur. Kasiyer değişimlerinde yeni kasiyere ayrıca eğitim vermeye gerek olmaz.

FIRIN-PASTANE UNLU MAMÜL ve ŞEKERLEME ÜRÜNLERİ TANIMLI-KULLANIMA HAZIR OLARAK TESLİM

Barkod Sistemini okuyucusu yazıcısı kurulmuş halde teslim ediyoruz. Ürün etiketlerinizi sizin istediğiniz gibi tasarlıyor sistemin kullanımını öğretiyoruz. Pastane ve Fırın ürünlerinin tamamı resimli kaydedilmiş olarak teslim edilmektedir.

ÜRÜN KAYDETME

Geniş veritabanı sayesinde sınırsız ürün ve firma tanımlayabilirsiniz. Hızlı ürün tanımlama özelliği sayesinde yüzlerce barkodlu/barkodsuz ürünü dakikalar içerisinde kayıt edebilirsiniz. Barkodu olmayan ürünler için program tarafından otomatik barkod oluşturulmasını sağlayabilir, tüm barkodlu ürünler için barkod etiketi veya raf etiketleri bastırabilirsiniz. EAN-8, EAN-13, UPC-E, UPC-A, KG. Barkod, IMEI, CODEBAR, CODE-39 ve CODE-128 barkodları kullanılabilmektedir.

bilgisayar programları, pastane programı
fırın programı full

GELİŞMİŞ ÖZELLİKLERE SAHİPTİR

Fırın-Pastane Programı içerisinde klasik barkod sistemlerinde işinizi kolaylaştıran birçok özellik mevcuttur. Stok takip-cari hesap takip-kasa takip-satış takip-iş takip- gelir gider takip ve tasarlanabilir raf etiketi-müşteri bilgi fişi-hızlı satış ekranı gibi tüm özellikler mevcuttur.

Fırın-Pastane-Şekerleme Perakende Satış Programının kullanımı çok kolaydır. Hızlı Satış ekranını 1-2 dakikalık eğitim ile kasiyerler rahatlıkla kullanabilmektedir. Fırın Pastane Otomasyonunda yetkilendirme modülü bulunmaktadır. Kasiyerler sadece sizin yetki vereceğiniz bölümlere girebilirler.

Unlu Mamüller Programı fiyatları sistem içerisinde kullanılan kablolu barkod okuyucu, kablosuz barkod okuyucu, masa üstü okuyucu, dokunmatik monitör, barkod etiketi yazıcı seçeneğine göre değişmektedir. Fırın-Pastane Unlu Mamüller barkod sistemi fiyatlarımız uygundur.

 

SORUNSUZ BİR SİSTEM

Fırın-Pastane Barkod Sistemİ gerek yazılım gerekse donanım konusunda sorun çıkartmayan bir barkod programıdır. Unlu Mamüller Barkod otomasyonunda özel yazılımımızı kullanıyor ve talep ettiğiniz barkod okuyucu, barkod etiketi yazıcı, dokunmatik bilgisayar, barkodlu terazi, barkodsuz terazi gibi donanım türlerini titizlikle seçiyoruz. Böylece, müşterilerimiz sorun yaşamadan barkod sistemlerimizi uzun yıllar kullanmaktadırlar.

 

KULLANANLAR MEMNUN

Bizi tercih eden müşterilerimiz kurduğumuz fırın-pastane barkod programlarından ve verdiğimiz destekten memnun. Unlu mamüller-Şekerleme Ürünleri Yazılımlarımız gelişmiş özellikli, kolay, hızlı ve ekonomiktir.

GENEL BAŞLIKLAR

 Barkodu olmayan ürünlere kolay barkod etiketi basımı

 Stok takibi-Stok sayım ve seviye kontrolü

 Barkodsuz sepet ürünlerinin kolay satışı

 Dokunmatik ekran uyumlu hızlı satış ekranı

 Barkodu kaybolan ürünü isimle arama

 Kolay iade kabul etme

 Para üstü göstergesi

 Hızlı ve kolay mal sayımı

 Firma Takip-Müşteri Takip-Cari Hesap Takip-Veresiye Takip Modülleri

 Kasiyer yetkilendirme (yetkisiz kişiler stokları düzenleyemez)

 Şüpheli işlemler raporuyla art niyetli elemanı bulma

 Kasa takibi, iki tarih arasında kar takibi

 İşletme içerisinde birden fazla noktada kullanılabilir.

 Birden fazla fiyat tanımlama

 Müşteri bekletme, ürün fiyat gör seçeneği

 Gelir-Gider Takibi 

TEMEL ÖZELLİKLER

 

 Tartılı ürün satışı çok kolay ve hatasız yapılmaktadır. (Bu sistem fırın ve pastane gibi tartılı ürünü ve barkodsuz ürünü fazla olan işletmeler için özel olarak hazırlanmıştır kullanımı son derece kolaydır)

 

 Hatırlatma ekranı bulunmaktadır. Ödemelerinizi ve hatırlanması gereken notlarınızı istediğiniz bir tarihte hatırlatılmak üzere programa kayıt edebilirsiniz.

 

 Alış ve satış raporlarını gruplandırabilir ya da detaylandırabilirsiniz. Hangi ürün ne zaman satıldığını görebilirsiniz.

 

 En çok satılan ve hiç satılmayan ürünleri raporlayabilirsiniz.

 

 Extra gelir ve giderlerinizi kayıt ederek kasadan bağımsız olarak takibini yapabilirsiniz.

 

 Çalıştırdığınız personellerin maaş, avans vs takibini yapabilirsiniz.

 

 Toplu fiyat değiştirme modülü ile kategori bazında toplu fiyat değişikliği yapabilirsiniz.

 

 Yazar kasadan otomatik olarak resmi bilgilendirme fişi kestirebilirsiniz.(hugin ve tekno kasa uyumlu)

 

 Sistemde hızlı satış modülü bulunmaktadır. Tek tuşla “okut ve sat” yapabilirsiniz.

 

 Barkodu olmayan ürünlere barkod etiketi çıkartabilirsiniz. Ayrıca özel raf etiketleri çıkartabilirsiniz

 

 (Hızlı ve toplu raf etiketi+Barkod etiketi çıkartma modülü)-barkod yazıcılardan ve lazer yazıcılardan baskı çıkartabilirsiniz.

 

 Sistem barkod okuyucularla uyumlu çalışmaktadır. (+2 barkod okuyucu aynı anda kullanılabilir)

 

 Satış esnasında toplam tutardan indirim uygulayabilirsiniz

 

 Satış anında pratik olarak ikinci fiyattan satabilirsiniz.

 

 Müşterinize bilgilendirme fişi verebilirsiniz. Bilgilendirme fişi vermek için normal yazıcı ve fiş yazıcısı kullanabilirsiniz.

 

 İki tarih arası hangi ürünlerden ne kadar satış yaptığınızı, ne kadar kar yaptığınızı görebilirsiniz. İsterseniz satışlarınızı kategori bazında da raporlayabilirsiniz

 

 Barkodlu teraziler ile uyumlu çalışmaktadır. Teraziden gelen barkodları okutmanız yeterlidir. (Teraziye kablo çekmeye gerek yoktur)

 

 Barkodlu teraziniz olmasa bile kilo ve gram ile kolayca satış yapabilirsiniz

 

 Veresiyeci müşterilerinize müşteri kartı verebilirsiniz. Veresiye satışlarınızı Kart ile yapabilirsiniz

 

Her veresiye müşterinize ayrı veresiye limiti belirleyebilirsiniz.

 

 İş yerinize gitmeden uzaktan istediğiniz zaman satışlarınızı kasanızı ne kadar kar ettiğinizi stoklarınızı vs… görebilir çıktı alabilirsiniz. (Uzaktan erişim) (opsiyonel)

 

 Günün sonunda ne kadar kar yapıldığı görülebilir. Hangi ürünlerin satıldığı ayrıntılı olarak listelenebilir. (Haftalık, aylık, yıllık iki tarih arasında da ne kadar kar ettiğinizi görebilirsiniz.)

 

 Mausa dokunmadan programı kullanabilirsiniz

 

 Sistemde hızlı satış modülü bulunmaktadır. Tek tuşla “okut ve sat” yapabilirsiniz.

 

 Barkodu olmayan ürünlere barkod etiketi çıkartabilirsiniz. Ayrıca özel raf etiketleri çıkartabilirsiniz (Hızlı ve Toplu raf etiketi+Barkod etiketi çıkartma modülü)-barkod yazıcılardan ve lazer yazıcılardan baskı çıkartabilirsiniz.

 

 İsteğe bağlı pastane ve unlu mamül ürünleri tanımlı olarak verilmektedir. Ürün tanımlama zahmetine girmeden barkod sistemine hızlıca geçebilirsiniz.

 

 Veresiye müşterilerinizin borçlarını detaylı takip edebilirsiniz. Ayrıca, iki tarih arası aldığı ürünlerin dökümünü ve hesap extresini verebilirsiniz.

 

 Barkodlu sisteme ilk geçtiğinizde var olan veresiyeci hesaplarını programa aktarmak çok kolay

 

 Aynı anda birden fazla kasadan satış yapabilirsiniz. Farklı bir bilgisayardan arka depodan mal girişi yapabilirsiniz.(opsiyonel)

 

 Toptancı hesaplarının takibini detaylı olarak yapabilirsiniz. (Alınan faturalar ve yapılan ödemeler vs.)

 

 Ürün tanıtmak ve ürünlerin fiyatlarını değiştirmek çok hızlı ve kolaydır.

 

 Hesap makinesine gerek kalmadan kolayca para üstünü programda görebilirsiniz

 

 Yapılan satışlar, alışlar, ödemeler, tahsilatlar, masraflar vs. tüm işlemler programda tutulur. İstediğiniz tarihe giderek o gün yapılan işlemleri görebilirsiniz. İstediğiniz döneme ve tarihe ait alış, satış ve kar raporu alabilirsiniz.

 

 Satışlarınızı nakit, kredi kartı veya veresiye olarak yapabilirsiniz. Daha sonra bu satışlarınızı ayrı ayrı raporlayabilirsiniz.

 

 Toplam satış tutarını kolayca istediğiniz para birimine çevirebilirsiniz.

 

 Ürün fiyatlarını kolayca değiştirebilirsiniz.

 

 Her kasiyerin satışları ve kar oranları ayrı ayrı raporlanabilir.

 

 Hiç bilgisayar bilginiz olmasa bile programı kolayca kullanabilirsiniz. Yardım dosyası sayesinde programda takıldığınız sorunları kolayca çözebilirsiniz.

 

 Otomatik yedekleme modülü sayesinde işletmenizin bilgilerini ister CD’ye, isterseniz bilgisayarınıza kolayca yedek alabilirsiniz.

 

 Sql veri tabanı kullanıldığı için program hızlı ve yüksek kapasitelidir. Programın kurulumu kolaydır. Program içerisinde yardım dosyası bulunmaktadır.

 

 Kasa Takip modülü sayesinde kasanızdaki net para, kasanıza giren ve kasanızdan çıkan para, nakit, veresiye, kredi kartlı satışları, mal alımları ve cari isimlerini açıklamalarıyla beraber görebilir ve dökümünü alabilirsiniz.

 Kasanızı bir sonraki güne devredebilirsiniz.

Programlarımızı İnceleyebilirsiniz

GSM: 533 399 86 29

Programlarımız hakkında bilgi almak ya da demo talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

manavlar ve marketler için en iyi barkot sistemi

Kurulum Aşaması ve 7/24 Teknik Destek 

Bu hizmetteki ürünleri satın alan müşterilerimize teslimat  kargo ile yapılmaktadır veya müşterilerimizin tercihine bağlı olarak yerinde teslim  yapılmaktadır.

1) Kargo ile teslimat: İnternetten satın alan müşterilere paket içeriği eksiksiz olarak gönderilmektedir.Paket teslimi sonrası uzaktan kontrol ile kurulum yapılarak detaylı eğitim verilmektedir.

2) Yerinde kurulum: Talep durumunda donanımların kurulması ve tanıtılması, barkod etiketleri şablonlarının düzenlenmesi, kullanıcıların tanımlanarak yetkilendirilmesi ve  sistemin kullanıcılara öğretilmesi  dahil her şey  yerinde yapılmaktadır

Yetkili satış bayilerimiz aracılığı ile Türkiye genelinde kurulum ve kurulum sonrası 7/24 teknik destek hizmeti verilmektedir.

adisyon takip sistemi, barkod satış sistemi, barkod sistemi programı, mağaza barkod sistemi, market barkod sistemi, manav barkod sistemi,