Manav Barkodlu/Barkodsuz Satış Sistemi

Manavlara Özel Hızlı Kullanıma Uygun Barkodsuz Satış Programı (Herşey Dahil)

Manav ürünleri satışı yapan işletmelerin satış teknikleri dikkate alınarak hazırlanmış ve kullanımı son derece kolay otomasyon sistemidir. Sistem, online terazi ve barkodlu terazi ile aynı anda çalışma özelliğine sahiptir. Ürün tartımı çok hızlı yapılmaktadır. Barkod çıkartmadan tartım yapma özelliğine sahip olduğu için sistemi kullanırken barkod masrafı olmaz.

elektronik terazili manav barkod satış programı

Elektronik Terazi ile Sorunsuz Haberleşme

Manavlar için özel hızlı satış ekranı bulunmaktadır. Ürünü elektronik terazi üzerine koyup ilgili ürüne tıkladığınızda  tartım yapılmış olur ve herhangi bir bekleme söz konusu değildir.

elektronik terazili manav barkod satış programı

Elektronik Terazi ile Sorunsuz Haberleşme

Kolay Tartım

Manavlar için özel hızlı satış ekranı bulunmaktadır. Ürünü elektronik terazi üzerine koyup ilgili ürüne tıkladığınızda  tartım yapılmış olur ve herhangi bir bekleme söz konusu değildir.

Hızlı Satışa Uygun Yapı

Manavların  yoğunluğu ile kasada tartımın ve hesaplamanın hızlı yapılması gerektiği  dikkate alınarak hazırlanmış hızlı satış ekranı sayesinde işlemler çok hızlı yapılmaktadır.

Resimli Kısayol Düğmeleri

Hızlı Satış Ekranının kullanımı son derece kolaydır. Hızlı satış için kısa yol düğmeleri vardır. Ayrıca, kısa yol düğmelerine resim de eklenebilmektedir. Örnek :Domates düğmesine domatesin resmini koyabilirsiniz. Bu kullanıcıya büyük avantaj sağlamaktadır.

Kolay Stok Takibi

Ürün stok girişi çok kolaydır ve karmaşık işlemlerle uğraştırmaz. 3 tıklama ile stok girebilir ve ürünün satış fiyatını değiştirebilirsiniz.

Önemli Not: Bu sistem android değildir. Sql tabanlı veri kapasitesi çok yüksek ticari işletmelerin güvenle kullanabileceği bir sistemdir.

Yer Kaplamayan Manav Barkod Sistemi

Ürün Okutma/Etiket Yazdırma

Kompleks yapıya sahip olduğu için yer kaplamaz.  Paketli ürünlerin barkodunu okutma, tartma ve barkod etiketi yazdırmayı tek noktadan yapabilirsiniz.

Ürün Resmine Tıklayarak Satış

Tüm manav ürünleri resimleri ile birlikte kullanıma hazır durumdadır. Tartım yaparken yapmanız gereken tek iş ilgili ürünün resmine tıklamaktır. 

Çift Kasa Oluşturulabilir

Aynı işletme içerisinde birden fazla satış noktası oluşturabilirsiniz.(çift kasa-arka büro)

Dokunmatik Ekran

Dokunmatik uyumludur. Ekranda resimli ürün düğmeleri bulunmaktadır. Klavyeye ihtiyaç duymadan kullanıma uygundur.

Müşteri Gösterge Paneli

Müşteri tarafında gösterge paneli sayesinde müşteri tartılan ürünleri görmektedir.

manav stok takip programı

Manav Kullanımına Uygun Satış Sistemi (Herşey Dahil)

Manav ürünleri satışı yapan işletmelerin satış teknikleri dikkate alınarak hazırlanmış kullanımı son derece kolay barkod sistemidir. Sistem barkodlu terazinin barkodunu tanır. Ürün kayıt sınırı yoktur.

manav barkot okuma sistemi

Barkodlu Terazi Etiketini Okur

Barkodlu terazi ile uyumludur. Elektronik Teraziden çıkan barkodu kasada okuttuğunuzda ürün gramajını algılar ve fiyatına göre hesaplayarak satış ekranına atar. Tüm elektronik terazilerden çıkan barkodlarla uyumludur.

Genel Başlıklar

null

Dokunmatik Tuşlar

Barkodlu-barkodsuz veya terazi ile satılan ürünlerinizi bu tuşlara atayarak ürünlerinizin satışını çok kolay ve hızlı yapabilirsiniz. Ürün düğmelerine resim koyabilirsiniz. Ürünün ismi, fiyatı, resmi  tuş üzerinde mevcuttur.

null

Ürünler Tanımlı

Tüm Manav ürünleri hazır durumdadır. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Aynı işletme içerisinde birden fazla satış noktası oluşturabilirsiniz.(çift kasa-arka büro)

null

Kasa Takip Modülü

Kasa Takip modülü sayesinde kasanızdaki net parayı, kasanıza giren, kasanızdan çıkan parayı, nakit, veresiye, kredi kartlı satışları, mal alımlarını ve cari isimleri  açıklamalarıyla beraber görebilir ve dökümünü alabilirsiniz. Kasanızı bir sonraki güne devir edebilirsiniz.

null

Sistemi Kullanmak Çok Kolay

Manav Barkod Sisteminin dili ve butonların üzerindeki açıklamalar Türkçe olduğu için kullanım açısından zorluk çekmeyeceksiniz. Bilgisayar bilgisi az olan müşterilerimiz bile 1 gün gibi kısa bir sürede manav barkot programını rahatça kullanmaya başlıyor.

null

Sorunsuz Bir Sistem

Bu sistem gerek yazılım gerekse donanım konusunda sorun çıkartmayan bir sistemdir. Barkod sisteminde özel yazılımımızı kullanıyor ve müşterilerimizin talep ettikleri dokunmatik pc, barkodlu terazi veya barkodsuz terazi ile barkod okuyucu gibi donanımları titizlikle seçiyoruz. Böylece, müşterilerimiz sorun yaşamadan sistemlerimizi yıllarca kullanmaktadırlar.

null

Kullananlar Memnun

Bizi tercih eden müşterilerimiz kurduğumuz manav barkod sistemlerinden ve verdiğimiz destekten memnun. Manav Programlarımız gelişmiş özellikli, kolay, hızlı ve ekonomiktir.

Kullanımı Kolay Manav Barkod Sistemi Arayanlar için Çözüm

 Toplu fiyat değiştirme ve stok girme özelliği vardır. Manavlarda fiyatların sık değiştirilmesi dikkate alınarak hazırlanmış bu özellik kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Liste üzerinde değiştirilen fiyatlar ve girilen stoklar 10 saniyede sisteme aktarılmaktadır.

 Ekran düğmeleri 9 gruba ayrılmaktadır (örnek: sebze, meyve, muhtelif …gibi)

 Extra gelir ve giderlerinizi kaydederek  kasadan bağımsız olarak takibini yapabilirsiniz.

Alış ve satış raporlarını gruplandırabilir ya da detaylandırabilirsiniz. Hangi ürünün ne zaman satıldığını görebilirsiniz. Çok satılan ürünleri raporlayabilirsiniz.

İşlerinizi Kolaylaştıran Manav Programı

manav barkod satış uygulaması

Online teraziyle ve barkodlu teraziyle aynı anda çalışabilir. Tartım hızlı yapılır.

Ürünler içerisinde hazır kaydedilmiştir  Ürün tanımlama zahmetine girmeden barkod sistemini kullanmaya başlayabilirsiniz.

 Satış ekranındaki ürün düğmelerinde resim, fiyat ürün adı gözükmektedir. Ürün kayıt sınırı ve düğme sınırı yoktur.

Ürün teraziye konulduğunda gramın bilgisayara iletilmesi için herhangi bir bekleme yapmaz.

 Müşteri gösterge ekranı sayesinde tartılan ürünleri ve toplam tutarı displayde görür.

 Müşteri bekletme özelliği bulunmaktadır istediğiniz kadar müşteriyi bekletebilirsiniz.(Kullanımı çok kolaydır)

Ekonomik Fiyatlı Manav Stok Takip Programı

 Barkodsuz  ürünlere barkod basabilirsiniz .Ayrıca, özel raf etiketleri çıkartabilirsiniz

 (Hızlı ve Toplu raf etiketi+Barkod etiketi çıkartmaya uygun tasarlanmıştır)-barkod yazıcılardan ve lazer yazıcılardan çıktı alabilirsiniz.

 Satış esnasında toplam tutardan indirim uygulayabilirsiniz

 Müşterinize bilgilendirme fişi verebilirsiniz. Bilgilendirme fişi vermek için normal yazıcı ve fiş yazıcısı kullanabilirsiniz.

 İki tarih arası hangi ürünlerden ne kadar satış yaptığınızı ne kadar kar yaptığınızı görebilirsiniz. İsterseniz satışlarınızı kategori bazında da raporlayabilirsiniz

manav işletme programı

Kontrol Sizde

 Barkodlu teraziler ile uyumlu çalışmaktadır. Teraziden gelen barkodları okutmanız yeterlidir.(teraziye kablo çekmeye gerek yoktur)

Veresiyeci müşterilerinize müşteri kartı verebilirsiniz. Veresiye satışlarınızı Kart ile yapabilirsiniz. Bu şekilde veresiye takibiniz kolaylaşacaktır.

 Günün sonunda ne kadar kar yapıldığı görülebilir. Hangi ürünlerin satıldığı ayrıntılı olarak listelenebilir.(haftalık,aylık,yıllık iki tarih arasında da ne kadar kar ettiğinizi görebilirsiniz.)

 Aynı anda birden fazla kasadan satış yapabilirsiniz. Farklı bir bilgisayardan Arka depodan Mal girişi yapabilirsiniz.(opsiyonel)

 Para üstünü gösterir.

 Stok durumunuzu tek tıklamayla görebilirsiniz. Stoklarınızdaki ürünlerin alış fiyatından toplam tutarını satış fiyatından toplam tutarını görebilirsiniz.Ayrıca kategori bazında elinizde ne kadar ürün kaldığını görebilirsiniz.(sebze,meyve gibi kategori bazında stok takibi yapılabilir)

 Satışları nakit kredi kartı veresiye olarak yapabilirsiniz. Daha sonra bu satışlarınızı ayrı ayrı raporlayabilirsiniz. 

 İş yerinize gitmeden uzaktan istediğiniz zaman satışlarınızı kasanızı nekadar kar ettiğinizi stoklarınızı vs… görebilir çıktı alabilirisniz. .(uzaktan erişim)(opsiyonel)

 Sistemde hızlı satış Modülü bulunmaktadır. Tek tuşla Okut ve sat yapabilirsiniz. Veresiye müşterileri detaylı takip edebilirsiniz. Ayrıca iki tarih arasında aldığı ürünlerin çıktısını verebilirsiniz.

 Her kasiyerin satışları ve kar oranları ayrı olarak görülebilir. 

 Ürünlere 3 fiyat tanımlayabilirsiniz.

 Programı kullanan her kullanıcıya ayrı şifre verilerek, yetkileri kısıtlanabilir. Satışları silmesi ve düzeltmesi önlenebilir. Böylece güvenle işçi çalıştırabilir stoklarınızı kontrol edebilirsiniz. Kayıp ve Çalıntıları kolayca tespit edebilirsiniz.(birden fazla kasiyer ve yetkili kaydedebilirsiniz). Böylelikle iş takibini yapmanız kolaylaşacaktır.

Verileriniz ve Stoklarınız Güvende

Verileri yedekleme bulunmaktadır ister cd ye isterseniz bilgisayarınıza kolayca yedek alabilirsiniz.

 Bozuk ve defolu ürünleri açıklamasını girerek stoktan düşebilirsiniz ve daha sonra istediğiniz zaman bunları raporlayabilirsiniz

 Sql veri tabanı kullanıldığı için manav  programı hızlı ve yüksek kapasitelidir. Manav Programının kurulumu kolaydır. Program içerisinde yardım dosyası bulunmaktadır.

Hiç bilgisayar bilgisi olmayanlar dahi manav programını kolayca kullanabilir.

Programlarımızı İnceleyebilirsiniz

GSM: 533 399 86 29

Programlarımız hakkında bilgi almak ya da demo talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurulum Aşaması ve 7/24 Teknik Destek 

Manav Barkod Siseminin ürünlerini satın alan müşterilerimize teslimat  kargo ile yapılmaktadır veya müşterilerimizin tercihine bağlı olarak yerinde teslim  yapılmaktadır.

1) Kargo ile teslimat: İnternetten satın alan müşterilere paket içeriği eksiksiz olarak gönderilmektedir.Paket teslimi sonrası uzaktan kontrol ile kurulum yapılarak detaylı eğitim verilmektedir.

2) Yerinde kurulum: Talep durumunda donanımların kurulması ve tanıtılması, barkod etiketleri şablonlarının düzenlenmesi, kullanıcıların tanımlanarak yetkilendirilmesi ve  sistemin kullanıcılara öğretilmesi  dahil her şey  yerinde yapılmaktadır

Yetkili satış bayilerimiz aracılığı ile Türkiye genelinde kurulum ve kurulum sonrası 7/24 teknik destek hizmeti verilmektedir.

manavlar ve marketler için en iyi barkot sistemi
adisyon takip sistemi, barkod satış sistemi, barkod sistemi programı, mağaza barkod sistemi, market barkod sistemi, manav barkod sistemi,