Şarküteri Barkod Sistemi

Şarküteri Kullanımına Uygun Barkodlu Satış Sistemi (Herşey Dahil)

Şarküteri  ürünleri satışı yapan işletmelerin satış teknikleri dikkate alınarak hazırlanmış  kullanımı son derece kolay barkod otomasyon sistemidir. Sistem barkodlu terazi barkodunu tanır. Ürün kayıt sınırı yoktur. İstediğiniz kadar ürün kayıt edebilirsiniz.

null

Barkodlu Terazi Etiketini Okur

Satış Ekranının kullanımı son derece kolaydır. Hızlı satış için kısa yol düğmeleri vardır, ayrıca kısa yol düğmelerine resim de eklenebilmektedir. Örnek :Peynir düğmesine peynir resmini koyabilirisiniz bu kullanıcıya büyük avantaj sağlamaktadır.

null

Ürünler Tanımlı

Tüm şarküteri ürünleri hazır durumdadır .Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Aynı işletme içerisinde birden fazla satış noktası oluşturabilirsiniz.(çift kasa-arka büro)

null

Dokunmatik Tuşlar

10 kategoride 500 üzerinde dokunmatik tuş bulunmaktadır. Barkodlu-barkodsuz veya terazi İle satılan ürünlerinizi bu tuşlara atayarak ürünlerinizin satışını çok kolay ve hızlı yapabilirsiniz.Ürün düğmelerine resim koyabilirsiniz.Ürün isimi, fiyatı, resmi Tuş üzerinde mevcuttur.

null

Sorunsuz Bir Sistem

Bu sistem gerek yazılım gerekse donanım konusunda sorun çıkartmayan bir sistemdir. Barkod otmasyonunda özel yazılımımızı kullanıyor ve donanımları titizlikle seçiyoruz. Müşterilerimiz yıllarca sorun yaşamadan sistemlerimizi kullanıyor.

null

Sistemi Kullanmak Çok Kolay

Sistem tamamen Türkçe ve butonların üzerinde açıklamalar olduğu için kullanım açısından zorluk çekmeyeceksiniz. Bilgisayar bilgisi az olan müşterilerimiz 1 gün gibi kısa bir sürede programı rahatça kullanmaya başlıyor.

null

Kullananlar Memnun

 

Bizi tercih eden müşterilerimiz kurduğumuz sistemlerden verdiğimiz destekten memnun. Programlarımız gelişmiş özellikli, kolay, hızlı ve ekonomiktir.

Mevzuata Uygun “YERLİ ÜRETİM” Logolu Raf Etiketi Çıkartabilirsiniz

Barkod Sistemi Programımız sayesinde Ürünlerinize “Yerli Üretim” Logolu Raf Etiketini Kolayca Çıkartabilirsiniz. Ticaret Bakanlığı’nın yayınladığı yönetmelik çerçevesinde zorunlu hale getirilen yerli üretim logolu raf etiketlerini  barkod sistemimizi kullanarak sorun yaşamadan ve hızlı bir şekilde basabilirsiniz. Böylelikle cezai yaptırımla karşılaşmazsınız.

Yerli Üretim Logosu Çıkartın

Üretimi Türkiye’de yapılan ve perakende olarak satılan ürünlerde “Yerli Üretim” logosunun bulunması zorunlu hale getirilmiştir. “Yerli Üretim” logosu, etiketler ve fiyat listelerine, kolaylıkla görünebilir ve okunabilir şekilde yerleştirilmektedir. Malın üretim yeri, ayırıcı özelliği, tüm vergiler dahil satış fiyatı, birim fiyatı ile bu fiyatların uygulanmaya başlandığı tarih etiketlere yazılmaktadır.

Pratik ve Ekonomik Şarküteri Barkod Programının Temel Özellikler

şarküteri satış programı

 Barkodlu teraziyle aynı anda çalışabilir. Tartım hızlı yapılır.

 Satış ekranındaki ürün düğmelerinde resim, fiyat ürün adı gözükmektedir. Ürün kayıt sınırı ve düğme sınırı yoktur.

 Ürün teraziye konulduğunda gramın bilgisayara iletilmesi için herhangi bir bekleme yapmaz.

 Müşteri gösterge ekranı sayesinde tartılan ürünleri ve toplam tutarı displayde görür.

 Ekran düğmeleri 9 gruba ayrılmaktadır (örnek:sucuk, salam, peynir, zeytin, muhtelif …gibi)

Müşteri bekletme özelliği bulunmaktadır istediğiniz kadar müşteriyi bekletebilirsiniz.(Kullanımı çok kolaydır)

 Alış ve satış raporlarını gruplandırabilir yada detaylandırabilirsiniz. Hangi ürünün ne zaman satıldığını görebilirsiniz.

 Çok satılan ürünleri raporlayabilirsiniz.

şarküteri barkod yazılımı
manavlar ve marketler için en iyi barkot sistemi

Kurulum Aşaması ve 7/24 Teknik Destek 

Bu hizmetteki ürünleri satın alan müşterilerimize teslimat  kargo ile yapılmaktadır veya müşterilerimizin tercihine bağlı olarak yerinde teslim  yapılmaktadır.

1) Kargo ile teslimat: İnternetten satın alan müşterilere paket içeriği eksiksiz olarak gönderilmektedir.Paket teslimi sonrası uzaktan kontrol ile kurulum yapılarak detaylı eğitim verilmektedir.

2) Yerinde kurulum:Talep durumunda donanımların kurulması ve tanıtılması, barkod etiketleri şablonlarının düzenlenmesi, kullanıcıların tanımlanarak yetkilendirilmesi ve  sistemin kullanıcılara öğretilmesi  dahil her şey  yerinde yapılmaktadır

Yetkili satış bayilerimiz aracılığı ile Türkiye genelinde kurulum ve kurulum sonrası 7/24 teknik destek hizmeti verilmektedir.

adisyon takip sistemi, barkod satış sistemi, barkod sistemi programı, mağaza barkod sistemi, market barkod sistemi, manav barkod sistemi,